bilgi@iltermakina.com.tr
+90 228 315 80 08

1984 yılından beri Toprak, Emaye, Deri, Beyaz Eşya, Otomotiv sanayii ve diğer birçok sektörde, fabrika içinde veya dışında malzeme transferleri, stoklama ve kurutma ihtiyaçlarınızı 30 metreden sonsuza kadar olabilen konveyörler imal ediyoruz.

Konveyörlerimiz her türlü iniş, çıkış, sağa sola dönüş gibi hareketleri yapmakla beraber, değişik katlara çıkıp inebilen sabit veya hız ayarlı olabilmektedir.

Taşıma konveyör sistemlerinin projelendirilmesi, tasarımı, imalatı, otomasyonu, montajı, satış sonrası servis, bakım ve yedek parça temini hizmeti sunmaktayız.

I demiri üzerinde makaralarla hareket eden bu sistemler 14mm. çelik halatla çekilmektedir. Ünitelerimizin iş yerlerinize uygunluğu ve faydalarını daha detaylı görüşmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


                                                                                                                                      Kemal İLTER  - Gökhan İLTER

 10 YILLIK İMALAT GARANTİSİ

 

Kaliteli üretim, uygun fiyat, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti firmamızın temel ilkeleri olup bu ilkelerden ödün vermeden hizmetinizdeyiz.  Firmamız taşıma sistemleri konusunda tam bir deneyim sahibi olup, bilhassa ray sistemleri konusunda rakipsizdir. 

 

3 BOYUTLU CAD ÇİZİMİ TEKNİĞİ

 

Sanayinin her dalında, işletme içinde veya dışında, malzeme transferi, stoklama ve kurutma ihtiyaçlarınızı, ortam, ambalaj, ürün ve operasyon şartlarına uygun şekilde anahtar teslimi projelerle hayata geçirmekteyiz.

Eskişehir Web Tasarım