bilgi@iltermakina.com.tr
+90 228 315 80 08

     

 

 

 

      Uzun yıllardan beri Toprak sanayii, Emaye sanayii, Deri sanayii, Beyaz eşya sanayii ve diğer birçok sektörde, taşıma, stoklama ve kurutma gayesiyle 30 metreden sonsuza kadar olabilen yüzlerce askılı konveyör (havai hat) imal edip hizmet verdik. Referanslarımızda bir kısmını ilişikte sunduğumuz bu firmalardan, bu güne kadar hiçbir sorun çıkmamıştır. Her türlü iniş, çıkış, sağa sola dönüş gibi hareketleri yapmakla beraber, değişik katlara çıkıp inebilen sabit veya hız ayarlı bu taşıma sistemleri, hiçbir tamir bakım istemeyen uzun ömürlü sistemlerdir. Her geçen gün işçi maliyetlerindeki artışlar, olabildiğince işçi tasarrufu yapıp, makineleşmeyi zaruri kılmıştır. Firmamız taşıma sistemleri konusunda tam bir deneyim sahibi olup, bilhassa ray sistemleri konusunda rakipsizdir.

      I demiri üzerinde makaralarla hareket eden bu sistemler 14mm. çelik halatla çekilmektedir. Ünitelerimizin iş yerlerinize uygunluğu ve faydalarını daha detaylı görüşmek için bizimle irtibat kurduğunuz taktirde sizi ziyaret etmeyi ve konu hakkında görüşmeyi umut eder başarılar dileriz. 

 

Saygılarımla,
Kemal İlter - Gökhan İlter

 

10 YILLIK İMALAT GARANTİSİ

 

Kaliteli üretim, uygun fiyat, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti firmamızın temel ilkeleri olup bu ilkelerden ödün vermeden hizmetinizdeyiz.

 

3 BOYUTLU CAD ÇİZİMİ TEKNİĞİ

 

Sanayinin her dalında, işletme içinde veya dışında, malzeme transferi, stoklama ve kurutma ihtiyaçlarınızı, ortam, ambalaj, ürün ve operasyon şartlarına uygun şekilde anahtar teslimi projelerle hayata geçirmekteyiz.

Eskişehir Web Tasarım